FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 • Czy po ukończeniu kursu będę mógł zostać programistą?

  Oczywiście! Ukończenie kursu otwiera drogę do zawodu Programisty Python, Analityka danych, Testera oprogramowania. Wykonując ćwiczenia na zakończenie każdego rozdziału, zdobywasz konkretne umiejętności i budujesz zawodowe portfolio.

 • Jak zapłacić za kurs?

  Klikając na opcję: kup teraz zostaniesz przekierowany do bezpiecznej, szyfrowanej bramki płatności. Płatność jest możliwa przy użyciu karty kredytowej lub bankowej.

 • Co mi da ten kurs? Czy rzeczywiście znajdę po nim pracę w branży IT?

  Oferujemy najbardziej rozbudowany kurs Python w języku polskim. Po każdym rozdziale są praktyczne zadania, które musisz wykonać. To one budują Twoje zawodowe portfolio. Po ukończeniu kursu, którego wykonanie zajmuje ok 4-6 miesięcy, otrzymujesz certyfikat udziału w kursie. Przez cały kurs zdobywasz jednak wiedzę i konkretne umiejętności w stopniu zaawansowanym, które pozwolą Ci podjąć pracę w zawodzie Programisty, Analityka lub Testera. My dajemy Ci wiedzę i umożliwiamy zdobycie zaawansowanych umiejętności praktycznych. Ty dajesz motywację i swój czas.

 • Jak długo będę mieć dostęp do materiałów?

  Kupując kurs, otrzymujesz do niego dostęp na 12 miesięcy. Zmotywuje Cię to do regularnej pracy i wykonywania ćwiczeń. Przerobienie kursu zajmuje od 4 do 6 miesięcy.

 • Czy jeśli będę mieć problem z ćwiczeniami, mogę liczyć na wsparcie?

  Zawsze możesz liczyć na wsparcie prowadzących, którzy mają za sobą doświadczenia i lata pracy w branży IT. Możesz też skorzystać z pomocy społeczności, gdzie wspólnie możecie omawiać tematy rozwiązywać zadania.

 • Dlaczego kurs tyle kosztuje? Online dostępne są tańsze kursy.

  Dostępnych jest wiele mini kursów uczących Pythona, których ceny zaczynają się od 50 zł. Jeśli chcesz spróbować, czy to język programowania dla Ciebie- warto się skusić na któryś z nich na początek. Jeśli jednak jesteś zdecydowany i wiesz, że chcesz zostać programistą- wybierz kurs, który oferuje nie tylko materiały do obejrzenia, ale także ma bazę ćwiczeń praktycznych. Dlaczego nasz kurs? 1. Ogromna ilość materiałów, ponad 120 godzin do obejrzenia. To nie jest kurs na weekend- jego wykonanie zajmuje 4-6 miesięcy. 2. Praktyka jest najważniejsza: każdy rozdział ma konkretne zadania do wykonania. One zbudują Twoje zawodowe portfolio. 3. Wsparcie; zawsze możesz liczyć na wsparcie prowadzących, stajesz się częścią społeczności, w której możecie wspólnie poruszać trudne zagadnienia i wspólnie je rozwiązywać. 4. Certyfikat pod patronatem Analityk.edu.pl- znanej w branży marki, to dokument potwierdzający Twoje umiejętności.

Masz pytanie?

Zostaw nam swój email, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.