• Czas trwania

  4-6 miesięcy. Ponad 120 godzin pracy z materiałami

 • Wymagania wstępne

  Nie jest wymagana umiejętność programowania. Ważna jest motywacja

 • Lekcje

  ponad 100 lekcji oraz ponad 80 różnorodnych ćwiczeń: od podstawowych do bardziej zaawansowanych

PROFESJONALNY KURS PYTHON ONLINE

POD PATRONATEM ANALITYK.EDU.PL

 • Uczymy ponad 1000 osób dziennie

 • Podstawą kursu jest praktyka- wchodzisz na rynek pracy ze zweryfikowanymi umiejętnościami, a nie tylko teorią

 • Ukończony kurs daje realne możliwości zmiany pracy, awansu i lepszych zarobków

PROFESJONALNY KURS PYTHON teraz za 100 zł

Najwięcej zadań praktycznych wśród oferowanych kursów. Baza wiedzy i wsparcie na Analityk.edu.pl

Dlaczego KURS PYTHON ONLINE Analityk.edu.pl

Zobacz video ze wstępem do kursu i zapisz się już dziś

Watch Intro Video

Jak skorzystasz na kursie

w zależności od swojego poziomu

 • Dopiero zaczynam

  Zaczynasz przygodę z Pythonem i chcesz nauczyć się wykorzystywać go w swojej pracy, aby zwiększyć swoje możliwości na rynku pracy

 • Już się uczyłem

  Jeśli przeszedłeś już podstawowy kurs Pythona lub uczyłeś się z własnych materiałów, ale chcesz rozszerzyć swoje portfolio i nauczyć się wykorzystywać Python w praktyce.

 • Już programuję

  Jesteś programistą, ale innego języka. Chcesz się rozwijać, poznać Python w praktyce, dzięki czemu podniosą się Twoje kwalifikacje.

PROFESJONALNY KURS PYTHON ONLINE

Cel programu- rozpoczęcie kariery w jednym z najbardziej dochodowych i przyszłościowych zawodów na świecie, zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych w stopniu zaawansowanym. Od dziś za 12 miesięcy możesz być w zupełnie innym miejscu: zawodowo, finansowo i mentalnie. Zacznij już dziś i zapisz się na kurs!

 • Dla kogo jest kurs?

  Chcesz zmienić pracę? Zacząć zarabiać więcej? Być niezależnym finansowo i zawodowo? TEN KURS JEST DLA CIEBIE! Po kursie możesz zostać; Programistą Python, Analitykiem danych, Testerem oprogramowania, Specjalistą od automatyzowania procesów biznesowych i zarabiać ponad 73.000 zł rocznie. BRZMI INTERESUJĄCO? TEN KURS JEST DLA CIEBIE! *brutto na stanowisku specjalisty w średniej wielkości firmie

 • Wymagania wstępne

  Kurs zaczynamy od podstaw, nie musisz znać żadnego języka programowania. Co potrzebujesz? Czas- potrzebny na opracowanie ponad 120 godzin materiałów i wykonanie przygotowanych ćwiczeń. Motywacja- to profesjonalny i obszerny kurs, któremu musisz poświęcić swoją uwagę i wykonać przedstawione zadania. Bez obaw. Zawsze możesz liczyć na wsparcie instruktorów.

 • Jak przebiega kurs?

  Od razu otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów, do których możesz wracać i je powtarzać. Początkowe materiały to podstawy z czasem pojawiają się bardziej zaawansowane treści. Każdy rozdział kończy się praktycznym zadaniem, które utrwali Twoją wiedzę i zbuduje portfolio. Na wykonanie kursu potrzebujesz 4-6 miesięcy, dajemy Ci dostęp na 12 miesięcy, aby zmotywować Cię do zrealizowania postawionych celów.

Dlaczego wybrać PYTHON ONLINE z Analityk.edu.pl

Na rynku dostępnych jest wiele kursów online. Wybierz ten, który da Ci realną szansę na zmianę pracy i rozwój w branży IT

 • Najwięcej ćwiczeń- praktyka to podstawa!

 • O wiele lepiej niż inne kursy prowadzi od podstaw do praktycznego zastosowania w firmie

 • Zakres: kurs obejmuje różne obszary, którymi można się zajmować

 • Certyfikat wydawany przez Analityk. edu.pl- znaną i rozpoznawaną markę

 • Szkolenie prowadzone jest przez osobę, która zatrudniała setki programistów- ma rozeznanie co jest potrzebne w firmie

 • Kurs daje bardzo dobre fundamenty do znalezienia nowej pracy lub rozwoju na obecnym stanowisku

 • System szkoleniowy: przetestowany i skuteczny

Pełna zawartość kursu

Otrzymasz

Ponad 120 godzin pracy z materiałami

 • Materiały

  Wszystkie ćwiczenia i materiały są przedstawione w formie czytelnych notatników Jupyter- jednego z najbardziej popularnych narzędzi do pracy z językiem Python.

 • Praktyczne zadania

  Każdy temat zakończony jest zbiorem praktycznych ćwiczeń i projektów, które utrwalają wiedzę, jednocześnie budując portfolio projektów.

 • Społeczność

  Pracujesz i uczysz się w swoim tempie, ale zawsze możesz skorzystać ze wsparcia instruktorów i społeczności Analityk.edu.pl, gdzie wspólnie możecie rozwiązywać zadania.

Certyfikat ukończenia kursu patronat Analityk.edu.pl

PYTHON TO NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCY SIĘ JĘZYK PROGRAMOWANIA NA ŚWIECIE- ZACZNIJ JUŻ DZIŚ I ZAPISZ SIĘ NA KURS

PROFESJONALNY KURS PYTHON ONLINE

Uniwersytecka jakość bez wychodzenia z domu- zacznij już dziś i zainwestuj w siebie!

Poniżej przykładowy materiał z lekcji online i harmonogram kursu, gdzie możecie zapoznać się ze szczegółowym opisem.

Zainwestuj w siebie

Rozpocznij pierwszy profesjonalny kurs PYTHON ONLINE

Opinie o kursie

Poznaj recenzje specjalistów z branży IT i naszych kursantów

Instruktorzy

Nasi instruktorzy oferują Wam swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, przygotowali praktyczne zadania, które są gwarancją podniesienia Waszych kwalifikacji.

 • zadania praktyczne

 • wsparcie prowadzących

 • Społeczność Analityk.edu.pl

FAQ

 • Czy po ukończeniu kursu będę mógł zostać programistą?

  Oczywiście! Ukończenie kursu otwiera drogę do zawodu Programisty Python, Analityka danych, Testera oprogramowania. Wykonując ćwiczenia na zakończenie każdego rozdziału, zdobywasz konkretne umiejętności i budujesz zawodowe portfolio.

 • Jak zapłacić za kurs?

  Klikając na opcję: kup teraz zostaniesz przekierowany do bezpiecznej, szyfrowanej bramki płatności. Płatność jest możliwa przy użyciu karty kredytowej lub bankowej.

 • Co mi da ten kurs? Czy rzeczywiście znajdę po nim pracę w branży IT?

  Oferujemy najbardziej rozbudowany kurs Python w języku polskim. Po każdym rozdziale są praktyczne zadania, które musisz wykonać. To one budują Twoje zawodowe portfolio. Po ukończeniu kursu, którego wykonanie zajmuje ok 4-6 miesięcy, otrzymujesz certyfikat udziału w kursie. Przez cały kurs zdobywasz jednak wiedzę i konkretne umiejętności w stopniu zaawansowanym, które pozwolą Ci podjąć pracę w zawodzie Programisty, Analityka lub Testera. My dajemy Ci wiedzę i umożliwiamy zdobycie zaawansowanych umiejętności praktycznych. Ty dajesz motywację i swój czas.

 • Jak długo będę mieć dostęp do materiałów ?

  Kupując kurs, otrzymujesz do niego dostęp na 12 miesięcy. Zmotywuje Cię to do regularnej pracy i wykonywania ćwiczeń. Przerobienie kursu zajmuje od 4 do 6 miesięcy.

 • Czy jeśli będę mieć problem z zadaniami to czy mogę liczyć na wsparcie?

  Zawsze możesz liczyć na wsparcie prowadzących, którzy mają za sobą doświadczenia i lata pracy w branży IT. Możesz też skorzystać z pomocy społeczności, gdzie wspólnie możecie omawiać tematy rozwiązywać zadania.

 • Dlaczego kurs tyle kosztuje? Online dostępne są tańsze kursy.

  Dostępnych jest wiele mini kursów uczących Pythona, których ceny zaczynają się od 50 zł. Jeśli chcesz spróbować, czy to język programowania dla Ciebie- warto się skusić na któryś z nich na początek. Jeśli jednak jesteś zdecydowany i wiesz, że chcesz zostać programistą- wybierz kurs, który oferuje nie tylko materiały do obejrzenia, ale także ma bazę ćwiczeń praktycznych. Dlaczego nasz kurs? 1. Ogromna ilość materiałów, ponad 120 godzin do opracowania. To nie jest kurs na weekend- jego wykonanie zajmuje 4-6 miesięcy. 2. Praktyka jest najważniejsza: każdy rozdział ma konkretne zadania do wykonania. One zbudują Twoje zawodowe portfolio. 3. Wsparcie; zawsze możesz liczyć na wsparcie prowadzących, stajesz się częścią społeczności, w której możecie wspólnie poruszać trudne zagadnienia i wspólnie je rozwiązywać. 4. Certyfikat pod patronatem Analityk.edu.pl- znanej w branży marki, to dokument potwierdzający Twoje umiejętności.

Masz pytanie?

Napisz do nas